Gesingeerd shirt FC Utrecht door Marinus Dijkhuizen, Frans van Seumeren en Roel Frankel

Startbod:  250,00

Item : Nieuw

Resterende tijd:
Eindigd op: 13 februari 2026 20:00
Tijdzone: UTC +1

Reserveprijs prijs is niet gehaald.

Bod indienen
(Vul een bedrag in dat hoger of gelijk is dan :  250,00 )
Category:

Beschrijving

Gesigneerd FC Utrecht Shirt – Dijkhuizen, Van Seumeren & Frankel Een uniek en bijzonder kavel voor de echte FC Utrecht-supporter! Dit officiële FC Utrecht shirt is gesigneerd door Marinus Dijkhuizen, Frans van Seumeren en Roel Frankel – drie iconische namen binnen de club. Een zeldzame combinatie van handtekeningen die dit item extra waardevol en historisch maakt. Perfect om in te lijsten en een prominente plek te geven in huis, kantoor of mancave. Een prachtig collectors item dat zowel de passie als het erfgoed van FC Utrecht weerspiegelt. Een exclusief stuk clubhistorie – bied mee en voeg dit bijzondere shirt toe aan je collectie!

Totaal aantal geplaatste biedingen:

Veiling is begonnen 10 januari 2026 18:00