Op 21 maart organiseren we een galaveiling voor Montfoort S.V. ’19. Unieke kavels worden die avond geveild. Vooruitlopend op deze gezellige avond kan je hier al bieden op prachtige kavels. Hou deze website in de gaten want regelmatig komen er nieuwe kavels bij.
Een avond vol entertainment en
een veiling met unieke kavels!
Bied nu op de mooiste veilingitems om Montfoort S.V.’19 te steunen.
Ontdek ons platform met unieke kavels.
Sponsoren gezocht !!!
Op 21 maart organiseren we een spectaculaire galaveiling ten gunste van
Montfoort S.V. ’19 én een bijdrage aan Het Knopenbad. Een avond waarin
we gezelligheid, entertainment en maatschappelijke betrokkenheid samenbrengen
tot één groot feest. Voor deze bijzondere gala-avond zijn we op zoek
naar bedrijven en particulieren die een uniek veilingitem beschikbaar willen
stellen. Denk aan een bijzondere belevenis, een exclusief product, een dienst
of iets anders wat je nergens anders kunt krijgen!
Door een item te sponsoren:
- Laat je jouw betrokkenheid bij Montfoort zien
- Bereik je een groot lokaal publiek tijdens én voorafgaand aan het evenement
- Draag je direct bij aan mooie doelen zoals de jeugd, de verbouwing van de bestuurskamer, de kantine en nieuw speelgerei voor Het Knopenbad
- Krijg je extra zichtbaarheid via onze website en communicatie rondom de veiling
Stuur bij interesse een email naar info@galaveiling.nl of spreek een van de commissieleden aan.

Ontdek unieke items en steun Montfoort S.V.’19.
Galaveiling.nl biedt bijzondere kavels en diensten, speciaal voor liefhebbers en supporters van Montfoort S.V.’19. Elk bod draagt bij aan de sportvereniging en brengt unieke kansen voor deelnemers.
- Exclusieve sportmemorabilia die je nergens anders vindt.
- Unieke ervaringen die herinneringen voor het leven creëren.
- Ondersteun de club met stijlvolle en praktische veilingsitems.
- Direct bijdragen aan de groei en activiteiten van Montfoort S.V.’19.