Gedragen en gesigneerd shirt ingelijst Joris van Overeem FC Utrecht (FC Utrecht – Feyenoord 1-2, 22 dec 2019)

Startbod:  200,00

Gedragen en gesigneerd shirt ingelijst Joris van Overeem FC Utrecht (FC Utrecht – Feyenoord 1-2 , 22 dec 2019)

Item : Nieuw

Resterende tijd:
Eindigd op: 13 februari 2026 20:00
Tijdzone: UTC +1

Reserveprijs prijs is niet gehaald.

Bod indienen
(Vul een bedrag in dat hoger of gelijk is dan :  200,00 )
Category:

Beschrijving

Gedragen & Gesigneerd Shirt – Joris van Overeem (FC Utrecht) – Ingelijst Een uniek stuk FC Utrecht-historie! Dit officiële, wedstrijd gedragen en gesigneerde shirt van Joris van Overeem is afkomstig uit de Eredivisiewedstrijd FC Utrecht – Feyenoord (1–2) op 22 december 2019. Een duel vol strijd en energie, waarin Van Overeem een karakteristieke rol speelde. Het shirt is professioneel ingelijst, waardoor het direct klaar is om een prominente plek te krijgen in woonkamer, kantoor, sportkamer of mancave. Een bijzonder verzamelobject voor de echte FC Utrecht-supporter – zowel emotioneel als sportief waardevol. Een zeldzaam en persoonlijk stukje clubgeschiedenis – bied mee en haal FC Utrecht trots in huis!

Totaal aantal geplaatste biedingen:

Veiling is begonnen 10 januari 2026 18:00