Beschrijving
Gedragen & Gesigneerd Shirt – Joris van Overeem (FC Utrecht) – Ingelijst Een uniek stuk FC Utrecht-historie! Dit officiële, wedstrijd gedragen en gesigneerde shirt van Joris van Overeem is afkomstig uit de Eredivisiewedstrijd FC Utrecht – Feyenoord (1–2) op 22 december 2019. Een duel vol strijd en energie, waarin Van Overeem een karakteristieke rol speelde. Het shirt is professioneel ingelijst, waardoor het direct klaar is om een prominente plek te krijgen in woonkamer, kantoor, sportkamer of mancave. Een bijzonder verzamelobject voor de echte FC Utrecht-supporter – zowel emotioneel als sportief waardevol. Een zeldzaam en persoonlijk stukje clubgeschiedenis – bied mee en haal FC Utrecht trots in huis!