Beschrijving
Gedragen & Gesigneerd Shirt – Zlatan Ibrahimović (Manchester United, 2016–2017) – Ingelijst Een uitzonderlijk collectors item voor de echte voetballiefhebber! Dit officiële Manchester United shirt, gedragen én gesigneerd door Zlatan Ibrahimović tijdens het seizoen 2016–2017, is een uniek stuk sporthistorie. Fraai en professioneel ingelijst, waardoor het direct klaar is om opgehangen te worden als blikvanger in huis, kantoor of mancave. Het seizoen 2016–2017 was memorabel: Ibrahimović speelde een hoofdrol bij Manchester United en was bepalend in de gewonnen League Cup en Europa League. Dit shirt is daarmee niet alleen een icoon vanwege de speler, maar ook vanwege het historische seizoen. Een zeldzaam stukje topvoetbal – bied mee en haal een museumwaardig item in huis!