Gesigneerde Derbystar Bal op display Montfoort S.V.’19 selectie

Startbod:  100,00

Item : Nieuw

De veiling is nog niet gestart

Start op: 14 februari 2026 18:00

Resterende tijd voordat de veiling start

Eindigd op: 28 februari 2026 20:00

Category:

Beschrijving

Gesigneerde Derbystar Wedstrijdbal – Montfoort S.V.’19 Selectie Een bijzonder collectors item voor iedere Montfoort S.V.’19-supporter! Deze officiële Derbystar wedstrijdbal is volledig gesigneerd door de selectie van S.V.’19 en wordt geleverd op een stijlvolle displaystandaard. Een uniek aandenken dat de trots, passie en clubgeest van het team prachtig weergeeft. Perfect voor thuis, op kantoor of als blikvanger in de kantine. Een must-have voor de echte clubfan – bied mee en bemachtig deze exclusieve bal!

Totaal aantal geplaatste biedingen:

Beginnende veiling 14 februari 2026 18:00