Beschrijving
Gesigneerde Derbystar Wedstrijdbal – Montfoort S.V.’19 Selectie Een bijzonder collectors item voor iedere Montfoort S.V.’19-supporter! Deze officiële Derbystar wedstrijdbal is volledig gesigneerd door de selectie van S.V.’19 en wordt geleverd op een stijlvolle displaystandaard. Een uniek aandenken dat de trots, passie en clubgeest van het team prachtig weergeeft. Perfect voor thuis, op kantoor of als blikvanger in de kantine. Een must-have voor de echte clubfan – bied mee en bemachtig deze exclusieve bal!