Gesigneerde Derbystar Bal op display Montfoort S.V.’19 selectie

Startbod:  100,00

Item : Nieuw

Resterende tijd:
Eindigd op: 13 februari 2026 20:00
Tijdzone: UTC +1

Reserveprijs prijs is niet gehaald.

Bod indienen
(Vul een bedrag in dat hoger of gelijk is dan :  100,00 )
Category:

Beschrijving

Gesigneerde Derbystar Wedstrijdbal – Montfoort S.V.’19 Selectie Een bijzonder collectors item voor iedere Montfoort S.V.’19-supporter! Deze officiële Derbystar wedstrijdbal is volledig gesigneerd door de selectie van S.V.’19 en wordt geleverd op een stijlvolle displaystandaard. Een uniek aandenken dat de trots, passie en clubgeest van het team prachtig weergeeft. Perfect voor thuis, op kantoor of als blikvanger in de kantine. Een must-have voor de echte clubfan – bied mee en bemachtig deze exclusieve bal!

Totaal aantal geplaatste biedingen:

Veiling is begonnen 10 januari 2026 18:00